wtorek, 5 lipca 2022

Najbliższe plany spotkaniowe.

 Wiadomość z ostatniej chwili: we wtorek 5 lipca 2022 o 18.00 w Oliwskim Ratuszu Kultury wernisaż wystawy "Pomiędzy światami" autorstwa grupy fotograficznej tam działającej, w której biorą też udział Jolanta Herburtowska , Młodzianowska Ewa oraz Nina Talaska

Zaś 8 lipca (piątek) o 18.00 robimy finisaż naszej wystawy "Lux Aeterna", która tak pięknie wisiała sobie w Domu Uphagena. Przy okazji zbiórka darowizn na naszą działalność statutową. Zapraszamy jak najliczniej :) Pożądane załączniki okołostołowe na wernisaż.

Odebrano pismo z nieruchomości gdańskich z informacją o zmienionej (wyższej) stawce czynszu za część naszej siedziby na WP nr 8. Skan pisma poniżej.

Oczekiwaliśmy na podobną informację o zwyżce opłat za WP 10, gdzie mieści się galeria i studio. Jednak zgodnie z informacją telefoniczną z dnia 5.07.2022, stawki za nieruchomości miejskie nie ulegają zmianom, więc za WP 10 zapłacimy tyle samo. Chwilowo więc w miarę spokojnie, lecz od września/października czeka nas prawdopodobnie wzrost opłat za centralne. Sytuacja jak zwykle wielce dynamiczną jest.
Wszelkie kreatywne propozycje oraz działania mające na celu pozyskiwanie środków na utrzymanie naszej siedziby mile widziane.
 
Najbliższe spotkanie po wernisażu we wtorek 12 lipca o 18.00. Być może uda się otworzyć wcześniej.
 
8 sierpnia konkurs "Barwy Lasu" w Rodowie. Prosimy o dostarczanie zdjęć leśnych, jako że jest sporo czasu.
 

 Każdy, kto zapragnie wesprzeć działalność Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego, jednego z najstarszych i niezależnych stowarzyszeń NGO działających w Polsce, proszony jest o pomoc w postaci "darowizny na cele statutowe GTF" - tak powinny być opisane datki.

Oto numer naszego rachunku:

Dowolna kwota na konto: 47 2530 0008 2049 1046 2546 0001 PLN (Nest Bank)
tytułem “Darowizna na cele statutowe GTF. KRS 0000224422”.

Wpłaty mogą być jednorazowe lub powtarzalne (np poprzez zlecenie stałe).

Dziękujemy :)