sobota, 2 października 2021

Wystawa Fotografii Artystcznej GTF w Muzeum Gdańska/Domu Uphagena XI 2021 - IV 2022.

Zakładam, że wszyscy wiedzą, co mają wydrukować na wielką wystawę w Domu Uphagena. Prosiłbym o jak najszybsze drukowanie i przynoszenie odbitek, jako że musimy je jeszcze oprawić, do tego porobić podpisy. Można też zdjęcia zatytułować, jeżeli taka Wasza wizja artystyczna 🙂 Potrzebny będzie płyn do mycia szyb oraz ręczniki papierowe - a także pomoc fizyczna 🙂 Zdjęcia do DU zostaną zabrane w dniu 5.11.2021 (to piątek, mamy więc rezerwę we czwartek 4.11 na wszelkie poprawki/zmiany/uzupełnienia). Wernisażu raczej nie będzie (plagi nieegipskie), ale można coś zorganizować w formie oprowadzania kuratorskiego. 
 
Być może w kwietniu zrobimy finisaż. 
 
Poza tym możemy sobie zrobić fetę wewnętrzną w siedzibie.
 
Niestety, oficjalnie spotkania w DU mogą obecnie liczyć nie więcej niż 5 osób. Jak wspomniałem wyżej, nie obejmuje to oprowadzeń kuratorskich
🙂
UWAGA!!! Nie wrzucamy podpisów na samych polach obrazowych naszych zdjęć!!! Proszę je podpisać NA ODWROCIACH nazwiskiem/tytułami, zrobimy karteczki, które umieścimy pod szybami/zdjęciami.
 
Oprawiamy na wszystkich spotkaniach w październiku, włącznie ze spotkaniami wtorkowymi, poświęconymi zazwyczaj na sesje ciemniowe. Oczywiście, jedno nie wyklucza drugiego.
 
Z satysfakcją i radością wielką stwierdzam, że zarówno ciemnia jak i studio zaczynają być coraz bardziej obłożone.